Informacje - Golden Fungi
Tak, Growkity nie zawieraja nielegalnych substancji. 
To organiczny zwiazek chemiczny, jest wykorzystywana w leczeniu depresji i zaburzen psychicznych. 
Wywołuję dobry nastrój, zmiane percepcji zmysłowej, przypływ energi i euforii. Psylocybina wywoluje halucynacje wzrokowe i sluchowe, oraz zmianu swiadomosci, doznania medytacyjne psychodeliczne i mistyczne
Grzybnia powinna byc przechowywana w temp. 2-5C, np. w lodówce. Pamiętaj o zabezpieczeniu Growkitu przed mikroorganizmami, mozesz do tego celu użyć foli spożywczej.
W trakcie kolonjzacji substartu zachowanie sterylnosci jest kluczowa. Nasz substrat jest skolonizowany i gotowy do obserwacji. Skolonizowany substrat jest duzo bardziej odporny na zakażenia. Zachowaj jednak naibardziej możliwe sterylne warunki i nie otwieraj Growkitu w brudnych zanieczyszczonych pomieszczeniach. Nie dotykaj grzybni brudnymi dłońmi itp.

Instrukcja

1.Umyj dokładnie ręce i przetrzyj gazikiem(dołączonym do zestawu)
 
2.Przetrzyj growbag wewnątrz gazikiem, następnie przetrzyj dokładnie zamknięty Growkit. 
 
3. Umieść czysty Growkit w worku i zdejmij pokrywę (nie wyrzucaj będzie potrzebna po zakończonym procesie) 
 
4.  Zwiń górę worka i zabezpiecz spinaczami. 
 
5. Odstaw w miejsce w którym nie ma bezpośredniego dostępu do promieni słonecznych, najlepsza temperatura do obserwacji to 20-25 C. Na tym etapie potrzebna jest wysoka wilgotność i stężenie CO2, nie otwieraj worka do czasu pojawienia się pinów (małe grzybki) 
 
6. Po kilkunastu dniach pojawia się piny, w tym momencie należy zacząć wietrzyć Growkit 1-2 razy dziennie.

7. Po kilku dniach grzyby będą gotowe do zbioru, zbieramy grzyby poprzez wykręcenie i wyciągniecie, nie dotykając grzybni i jak najmniej ją uszkadzając. Najlepiej zbierać grzyby gdy zasnówka zacznie pękać, zbieramy wszystkie grzyby. 
 

8. Teraz możemy powtórzyć ten proces ponownie. Zalej wodą Growkit i przykryj pokrywą od 6 do 12h (po upływie 6-12h wylej nadmiar wody). Woda powinna być przegotowana i wystudzona pod pokrywa lub przefiltrowana. Powtórz cały proces zaczynając od punktu 4

NIE NAMACZAMY WSTĘPNIE GROWKITU

Powyższy tekst ma charakter informacyjny. Hodowla grzybów Psilocybe Cubensis jest w Polsce prawnie zakazana. Sprzedawca nie zgadza się na uprawę grzybów Psilocybe Cubensis, i nie ponosi odpowiedzialności za wyrośnięcie owocników 
 
UWAGA 
 
Po otrzymaniu przesyłki wyjmij Growkit z pudelka i upewnij się że Growkit nie jest uszkodzony. Na tym etapie możemy dokonać reklamacji. Jeśli Growkit jest uszkodzony zgłoś ten fakt niezwłocznie.